İnternet de TAVLA ve diğer masa oyunları oynamak için bir çok nedenleri var, İnsanlar aynı kişilerle oyun oynamaktan sıkılır. Bu yüzden siz değerli kullanıcılarımıza internet üzerinden tavla oynamalarını tavsiye ederiz. Çünkü Bir internet tavla sitesine girdiğiniz zaman milyonlarca oyuncuyla oyun oynayabilirsiniz.

Ben devamlı olarak Türk Tavla Sitesinde tavla ve OKEY oyunu oynamaktayım eğer hoşunuza giderse sizlerde Türktavla.Com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1999 yılında ilk internet ile tanıştığım zaman ilk olarak sohbet sitelerine giriş yaptım o zamanlar yaşımız 18 yaşında 🙂 Anlayın artık amacımız bir manita yapmaktı 🙂 Daha sonraları Chat ortamı eski neşesini kaybetmeye başlayınca, Bu sefer OKEY sitelerine hucum etmeye başladık ama zamanla Tavla salonlarına davet olunca mynet sitesi sayesinde tavla oyunu oynamasınıda öğrendik, Günümüzde istediğiniz oyunu siteler yada video sitelerinden izleyerek çok kolayca öğrene bilirsiniz.
Photoshoot portrait outdoor

İnternet üzeri tavla nasıl oynarım.!!

Öncelikle İnternet üzeri bir tavla sitesi adı bilmemiz gerekli yada Google amcama Tavla Oyna gibi kelimeleri arayarak online tavla oyunu hizmet veren siteleri seçmeliyiz. Bazı siteler üyelikle ancak girebilirsiniz ama sosyal paylaşım sitelerin üyelik bilgileriylede sitelere çok basitce giriş yaparak tavla oyununa başlayabilirsiniz.

İnternet Üzeri en iyi tavla siteleri

İnternet üzeri bize yani likce.com yönetimi olarak Türktavla.Net adresin adını yada okeyservisi.com adresinin adını sizlere verebilirim. GErçekten her ikiside eğlenceli oyun siteler.

CEVAP VER