Türkiyenin Facebook en iyi masa oyunlarından bir tanesi olan okey plus sizlere daha yakından anlatmaya çalışacağız. Okey plus puan sistemiyle ilerleyen bir site değildir. Masa oyununa girerken cipinize bakarak masaya oturabilirsiniz. Yeteri Cip yoksa düşük masalara oturabilirsiniz.

Çip nasıl alırım, Yada nasıl hızlı çip kazanabilirsiniz.

Facebook üzerinden çip satın alabilirsiniz. Bunu da ancak telefon yada kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ben gerçek parayla asla oyun oynamam diyorsanız o zaman Okey plus resi facebook sayfasından Çip etkinliklerini takip ederek üçretsiz olarak çip kazanabilirsiniz. Diğer türlü sürekli oyun oynayarak ve kazanarak hızlı bir şekilde çip kazanabilirsiniz. Ama asla şunu yapmayın başka bir bilgisayarlardan 3 oyuncu sokup hızlı bir şekilde oyun kazanarak hile yoluna girmeyin yoksa kullanıcı adınız banlanır ve bir daha o facebook hesabınızla okey plus oyununa giremezsiniz.

OKEY PULUS ÖZELLİKLERİ
OKEY plus zamanında güzel bir atılım yaparak sosyal paylaşım sitelerinde yerini hızlıca sağlamlaştıran bir sitedir. Rakiplerinin geç sosyal medyayla tanışması, Büyümesine hız kazandırmıştır. Eğer sizlerde OKEY plus oyunu oynamak istiyorsanız facebook hesabınızla çok kolayca oyuna giriş yapabilirsiniz.

Ama sizlere önerebileceğim bir başka site olarak OKEYSERVİSİ.COM TERCİH EDEBİLİRİM ÜCRETSİZ OLARAK KATILABİLİRSİNİZ.

CEVAP VER