Bugün sizlere yeni Türk tavla sitelerini tanıtmak için gayret göstereceğim arkadaşlar.  Öncelikle Türk tavla adınla başlayan sitelerden başlamak istiyorum..

yeni nesil türk tavla siteleri

Bildiğimiz gibi piyasada bir çok OKEY sitesi var ama aynı şekilde Türk sitelerine baktığımız zaman TAVLA sitelerin az olduklarını görüyoruz.  Bunları bilmeğen arkadaşlar için sıralamak istiyorum.

  1. www.turktavla.com
  2. www.turktavla.net
  3. www.turktavla.gen.tr

Adında anlaşıldığı gibi Türk tavla ismini taşıdığını görüyoruz bir çok yazımızda ufak ufak sizlere bu siteleri anlattık bu yüzden bu 3 site üzerinden vazla durmayacağım.

okey ve tavla siteleri

Bir çok OKEY sitesi sadece okey oyunu sizlere oynamaya izin veriyor. Ama bir çoğuda yanında Türk tavla oyunu hizmetinide sizlere üçretsiz olarak vermektedir. Bu gibi siteler diğer rakiplerin bir adım daha öndedir. Çünkü insanlar her zaman aynı oyunu oynamaktan sıkılır.  Sıkılınca TAVLA yada diğer masa oyunları varsa onlarıda sırasıyla denemeye çalışır. Şimdi sizlere okey ve tavla siteleri üçretsiz olarak hizmet veren sitelerin listesini vereceğim.

  1. www.turkokey.gen.tr
  2. www.okeyseli.gen.tr
  3. www.okeyseli.net
  4. www.acemiokey.com

Zamanla bu listeyi sizlere güncelleyeceğiz yeni siteleri buldukca sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Türk tavla dışında bir çok tavla siteleri var ama bazı güvenlik açısından bu siteler sıkıntılı. Eğer sizlerde Türk tavla oynamak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz okey ve tavla listesinden birini seçerek oyun salonlarına üçretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER